Stomatologia Estetyczna

News

Nasze piękno nie będzie wyłącznie związane ze zdrową, doskonale wypielęgnowaną skórą czy pięknym makijażem. O pięknie decydować może również nasz uśmiech, a więc piękne białe, zadbane zęby. Stomatologia estetyczna (http://www.pro-orto-dent.pl/stomatologia-estetyczna.html) dba o zdrowie zębów i daje możliwość ich wybielania, piaskowania czy lakowania. Będzie można działać na ich prostowanie z użyciem specjalnych aparatów ortodontycznych. Jeśli chce się unikać problemów z uzębieniem takich jak parodontoza, próchnica czy zapalenie przyzębia dobre będzie dbać o swoje uzębienie. Systematyczne usuwanie kamienia, płukanie jamy ustnej. To wszystko ma duże znaczenie, dzięki temu zdrowe zęby będą się doskonale prezentować. 

Samo szczotkowanie oraz czyszczenie zębów z użyciem nici nie jest to wystarczająca ochrona przed bakteriami, które będą się namnażać. Odpowiadają one za niszczenie szkliwa i prowadzić mogą do wielu stanów zapalnych w jamie ustnej. Nasze zęby z wiekiem niszczeją, psują się, zaczynają wypadać. Pojawiają się sytuacje, w których będzie trzeba je kanałowo leczyć, czasami może się okazać, że ząb będzie trzeba wyrwać i innej opcji nie będzie już dało się wykorzystać. Stomatologia estetyczna daje nam wiele możliwości, dzięki którym da się odpowiednio zadbać o uzębienie. 

Stomatologia estetyczna

Licówki to płatki porcelanowe, które umieszcza się na zębie i w ten sposób poprawia się ich wygląd. Dzięki temu, że będzie to porcelana uzyskany efekt będzie naturalny. Obecnie można także szukać różnych dodatków, które będą miały zdobny charakter i sprawią, że nasze żeby będą wyglądać wyjątkowo. Niezależnie od tego wszystkiego nasza jama ustna musi być zawsze zadbana i higiena ma tu wielkie znaczenie.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz