Co trzeba wiedzieć o zabiegu zamykania naczynek

News

Wiele osób zmaga się z problemem czerwonych pajączków, a więc naczynek krwionośnych, które znajdują się tuż pod skórą. Wiele osób odbiera je jako nieestetyczne. Dzięki temu, że mocno rozwinęła się obecnie medycyna estetyczna można zamknąć te popękane naczynka i dzięki temu nie będzie tych elementów, które nam się nie podobają. Wystarczy zdecydować się na specjalny laserowy zabieg, jeśli chcemy się znów cieszyć doskonałą skórą bez rumienia i widocznych naczyń. Obecnie jest to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

laserowe zamykanie naczynek Warszawa - Klinika Murano

Warto wiedzieć o nim coś więcej, szczególnie jeśli ktoś będzie chciał się na niego zdecydować. Problem popękanych naczynek jak się szacuje może dotykać nawet około 60% całej ludzkości. Przyczyn ich powstania będzie wiele, przede wszystkim chodzi jednak o nadmierną wrażliwość skóry na czynniki zewnętrzne takie jak mróz czy upał, problemy z krążeniem, nadciśnieniem czy też pojawiające się aspekty genetyczne. Pękanie naczynek będzie niekiedy spowodowane problemami zaburzeniami hormonalnymi w organizmie. 

zamykanie naczyńCo warto wiedzieć o zamykaniu naczynek krwionośnych?

Każdy kto zdecyduje się na laserowy zabieg powinien wiedzieć co jest tutaj najważniejsze,. Wskazaniem będzie pojawienie się takich naczynek na naszej skórze. Mogą się pojawiać większe ich ilości albo też pojedyncze. Zabieg laserowy będzie charakteryzował się efektem estetycznym na doskonałym poziomie, dlatego każdy powinien być zadowolony. Co najważniejsze to fakt, że użycie lasera pozwala nam na wyjątkową precyzję takiego zabiegu, której nie będzie się udało uzyskać innymi metodami i to na pewno będzie w jakieś mierze ten właśnie zabieg wyróżniać. Tego typu zabieg będzie można wykonywać niezależnie od pory roku. Konieczna będzie jednak w okresie kuracji pełna ochrona takiego miejsca przed promieniami słonecznymi. Nie wolno się opalać już 6 tygodni przed rozpoczęciem działania a także przez okres ośmiu tygodni po zakończeniu. Z tego względu, że pacjenci mają małą dyscyplinę przeprowadzenie tego zabiegu najczęściej wykonuje się jesienią i zimą, ponieważ wtedy raczej będzie można tego słońca unikać. Bardzo ważne jest wybranie odpoiwedniej placówki w której będziemiy przeprowadzć zabiegi upiększające. Poznaj rankingi placówek oraz zabiegów dermatologii estetycznej na stronie: 

Oczywiście skóra można różnie reagować na taki zabieg, u każdego wygląda to oczywiście inaczej. Co bardzo ważne jest to działanie lasera, dlatego na początek może się pojawić problem z lekko zaczerwienioną a także opuchniętą skórą. W miejscach, gdzie naczynka były większe mogą się nawet pojawić lekkie zasinienia. Jednak te wszystkie niekorzystne elementy powinny dość szybko minąć i nie będą jakoś szczególnie uciążliwe na dłuższą metę, dlatego nie trzeba się tego obawiać. 

Zabieg będzie trwał od pięciu minut do nawet dwóch godzin i będzie uzależniony bezpośrednio od tego jak duża ilość ciała będzie poddawana zabiegowi. Zabieg zamykania naczynek niestety może być dość bolesny, pojawiać się może pieczenie, kłucie czy szczypanie. Jeśli naczyniaki są poważniejsze będzie można miejscowo stosować maść, która ma gwarantować znieczulenie i czasami po prostu będzie konieczne jej zastosowanie.

Więcej na stronie Kliniki Murano...

Komentarze (0)

Zostaw komentarz