Oferta artykułów biurowych sklepu internetowego

News

W ofercie sklepu internetowego znajda Państwo bogaty asortyment artykułów biurowych, które są praktyczne i potrzebne w każdej branży. Wszystkie artykuły jakie są dostępne w naszym sklepie, są wykonane z bardzo dobrej jakości i w przystępnej cenie. Zlecenie realizowane jest bardzo szybko, praktycznie zaraz po złożeniu zamówienia, co cenią i chwalą sobie wszyscy klienci. Wszystkie produkty można obejrzeć na stronie internetowej, posortowane według odpowiednich grup, co znacznie ułatwia przegląd całego asortymentu.

Dla osób które chcą obejrzeć na żywo dostępne towary, mamy otwarte punkty sprzedaży stacjonarnej i serdecznie zapraszamy do odwiedzin każdego klienta. Zamówiony towar dostarczamy bezzwłocznie na wskazany adres, mobilizując dział logistyki i magazynu, tak aby produkty znalazły się jak najszybciej  w rękach zamawiającego. Nasi przedstawiciele handlowi są gotowi przyjechać do każdego klienta, aby osobiście zaprezentować bogactwo asortymentu i przedstawić najkorzystniejsze warunki handlowe. 

Oferując w sprzedaży wiele produktów biurowych, zadbaliśmy o profesjonalny serwis takich urządzeń, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i gwarancje na wiele lat. Kolejnym atutem z którego jesteśmy dumni, jest przestronny magazyn, dzięki któremu możemy zachować odpowiednie stany magazynowe, zapewniające natychmiastową realizację zleceń. Praktycznie wszystkie oferowane towary są składowane na terenie magazynu, cały czas na bieżąco je kontrolujemy i monitorujemy ich ilość, tak by stale mieć w zapasie ich określony poziom. 

W stałej ofercie znajdą Państwo m.in. urządzenia drukujące, w tym drukarki atramentowe, laserowe, drukarki etykiet, drukarki igłowe i plotery. Z urządzeń często potrzebnych w biurach w naszej ofercie znajdują się także projektory, ekrany elektryczne, rzutniki i tablice interaktywne. Mamy także trymery biurowe, niszczarki, bindownice, gilotyny, okładki termiczne i okładki do oprawy, a także papiery do drukarek, różnego rodzaju przybory do pisania, tonery oryginalne i zamienniki, segregatory, skoroszyty, notesy, bloki biurowe czy karteczki samoprzylepne. Również odzież ochronna jest u nas dostępna, w tym kaski, okulary i gogle, stopery do uszu i nauszniki. Dostarczamy także biurowe środki spożywcze, takie jak kawa, herbaty o różnych smakach, śmietanki do kawy oraz cukier i słodycze. Natomiast sprzęt gospodarczy jaki znajduje się w ofercie to miotły, mopy, wiadra, kosze, różne środki czyszczące oraz naczynia.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz