Luksusowe jachty z Pszczółek - domy na wodzie, statki

News

To prawdopodobnie zaskakujące, ale obecnie najwięcej małych jachtów motorowych produkuje się w Polsce, a zagraniczni klienci doceniają to jak rozwinął się nasz rynek, gdy chodzi o luksusowe łodzie. Polska staje się zagłębiem motorowodnym, produkuje luksusowe jachty, a nasze stocznie są zaliczane do pierwszej ligi. 

W kategorii jachtów między 6 a 10 metrów jesteśmy jednym z największych producentów. Polskie stocznie przygotowują także coraz więcej luksusowych propozycji, które kosztują nawet kilkaset tysięcy euro. 

Bez wątpienia na rynek luksusowych dóbr chce wejść każda firma, a póki co udało się to wyłącznie producentom jachtów ( http://activyachts.com/pl/dom-plywajacy-na-wodzie.html ). Wydaje się, że na naszym rynku nie mieli szans rozwoju i właśnie z tego powodu poszli w kierunku jachtów luksusowych i okazuje się, że jest to rzeczywiście udany ruch. 

W ostatnich latach mieliśmy pewien okres marazmu, gdy chodzi o jachty luksusowe i na rynku brakowało ciekawych propozycji. Właśnie ten okres doskonale wykorzystały polskie firmy, które poszły w kierunku systematycznego rozwoju i wydaje się, że udało się ten czas wykorzystać. Większość polskich producentów zdołało w tym okresie nadrobić straty do zagranicznej konkurencji i w tej chwili jesteśmy na równi z innymi firmami ze świata, które także wprowadzają do sprzedaży swoje propozycje jachtów luksusowych.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz